KÖSZÖNET

 

A szervezésért felelős Déryné Kulturális, Turisztikai, Sport Központ és Könyvtár nevében köszönetet mondok a 2020. évi rendezvények, online programok előkészítése és lebonyolítása érdekében végzett segítségükért, munkájukért és támogatásukért:

F. Kovács Sándor országgyűlési képviselő úrnak;
Dr. Fazekas Sándor országgyűlési képviselő úrnak;
Hubai Imre elnök úrnak,
Dobos László polgármester úrnak, Szepesi Tibor polgármester úrnak,
Gyurcsek János alpolgármester úrnak, Sári Kovács Szilvia alpolgármester asszonynak,
továbbá a Karcag Városi Önkormányzat Képviselő-testület valamennyi tagjának; Rózsa Sándor jegyző úrnak és a Karcagi Polgármesteri Hivatal munkatársainak; az Agrárminisztériumnak és a Pénzügyminisztériumnak,
a Raiffeisen Bank Zrt. vezetésének,

Mészáros Zsoltnénak és az Essen Gyermekétkeztetési Kft. munkatársainak, Mészáros Zsolt vállalkozónak és a Karcagi Kunlovarda dolgozóinak, Kósa Zoltán vállalkozónak,
a Cefredoktor Kft. vezetésének.
Szabó Tivadar vállalkozónak,
Dániel Csabának, a Karcagi Cserhát Kft. ügyvezető igazgatójának és munkatársainak,

dr. Karsai Lajos alezredes, kapitányságvezetőnek és a Karcagi Rendőrkapitányság dolgozóinak, Molnár László ezredes, kirendeltség-vezetőnek, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Karcagi Katasztrófavédelmi Kirendeltség és a Karcagi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság munkatársainak,
Nagy Emesének, a Bengecseg Alapítvány elnökének és munkatársainak, Györfi Sándor jászkun főkapitánynak, Kossuth-díjas szobrászművésznek,
Bene Sándor emeritus nagykunkapitánynak,
Balogh Andrásnak, a BH Vagyonvédelmi és Szolgáltató Kft. vezetőjének.

Külön tisztelettel megköszönöm:

a Nagykunsági Református Egyházmegye esperesének, Koncz Tibor úrnak, Szentesi Lajos főgondnok úrnak és a Karcagi Református Egyházközségnek, hogy az egyházi ingatlanok és területek használatát önzetlenül biztosították, ezáltal is hozzájárultak városi programjaink zavartalan lebonyolításához.
Főtisztelendő Gulyás Zsolt plébános, érseki tanácsos úrnak és a Karcagi Római Katolikus Egyházközségnek, hogy programjaink megvalósításához az egyházi ingatlant rendelkezésünkre bocsátották.
Köszönetet mondok továbbá: a Karcagi Sport Egyesületnek, Molnár Pálnak, a Városi Önkormányzat Városgondnoksága igazgatójának és munkatársainak, Balajti Józsefnek, a Nagykunsági Környezetvédelmi Kft. ügyvezető igazgatójának és munkatársainak,
Csillag Barnabás elnöknek és a Karcagi Zsidó Hitközségnek,
Pesti Csaba lelkésznek és a Karcagi Baptista Gyülekezetnek,

a Kováts Mihály Huszárbandérium tagjainak és a Karcagi Rézfúvós Kvintett tagjainak,
Dr. Bartha Júliának,
Dr. Pintér Zoltán Árpád középiskolai tanárnak, önkormányzati képviselőnek,
Mátyus Lajos vállalkozónak és munkatársainak,
a Labonczfa Kft. vezetésének és munkatársainak, az Akácliget Gyógy- és Strandfürdő vezetésének és munkatársainak, a Nagykun Horgász Egyesület vezetésének,
Szabó István vállalkozónak (HEMO Klub), Farkas Zsoltnak, a KIS-ÚJ-LAP Kft. ügyvezető igazgatójának és munkatársainak, Deák Ferencnek a Csemege- Hús-és Hentesáru üzlet tulajdonosának és családjának,
Laczik Dénesnek és Laczik Dénesnének,
K. Nagy Ilonának, Lengyel Lászlónénak, Kasuba Jánosnénak és a Könyvtárostanárok Munkaközösségének, Juhász János és Szatmári Péter közterület-felügyelőknek,
a városban működő civil szervezetek vezetésének és tagjainak.

Köszönöm a rendezvények valamennyi fellépőjének, előadójának és közreműködőjének a színvonalas műsorokat.
Köszönöm az augusztus 20-ai felvonulás résztvevőinek – lovasok, fogatosok és mezőgazdasági géptulajdonosok – közreműködését.

A Déryné Kulturális, Turisztikai, Sport Központ és Könyvtárban működő szakkörök, klubok és csoportok tagjainak és vezetőinek: Agócs Zsuzsannának, Balla Ágnesnek, Kunné Nánási Mónikának, Oroszné Millinkhoffer Ritának, Fejes Lászlóné Koppány Gabriellának, Kecskés Gergőnek, Lór-Kerekes Ágnesnek, Márkus Ilonának, Molnár Józsefnének, Szabó Péternének, Bojtiné Péntek Ildikónak és a Szikfolt Klub tagjainak, az „Életet az Éveknek” Nyugdíjas Klub vezetőségének, a Rummikub Karcagi csoportjának.

Köszönetet mondok a rendezvényeken és online programokon, versenyeken való aktív részvételért:

Gulyás Ferencné óvodavezetőnek és a Madarász Imre Egyesített Óvoda óvodapedagógusainak, Sági István tankerületi igazgatónak és a Karcagi Tankerületi Központ munkatársainak, Pardi Sándor főigazgatónak és a Karcagi Szakképzési Centrum munkatársainak, Plósz Csilla Margit intézményvezetőnek és a Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolai Tagintézménye növendékeinek és tanárainak;
a Kováts Mihály és a Kiskulcsosi Általános Iskolai Tagintézmény tanárainak és tanulóinak, Kovács Miklósné igazgatónak és a Györffy István Katolikus Általános Iskola munkatársainak és tanulóinak, Földváriné Simon Ilona igazgatónak és a Karcagi Nagykun Református Általános Iskola munkatársainak és tanulóinak, Dánielné Kacsó Andrea igazgatónak és a Szent Pál Marista Általános Iskola tanárainak és tanulóinak; Szentesiné Nánási Tünde intézményvezetőnek és a Karcagi Arany János Általános Iskola tanárainak és tanulóinak; Sándorné Szakácsi Ildikó tagintézmény vezetőnek és a Kádas György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium Karcagi Tagintézménye tanárainak és diákjainak; Tóth Barna igazgató és a Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium munkatársainak tanulóinak, Gyökeres Sándor igazgatónak és a Szentannai Sámuel Református Gimnázium, Technikum és Kollégium munkatársainak és tanulóinak, Facsar András igazgatónak és a KSZC Varró István Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiuma munkatársainak és tanulóinak.

Köszönet médiatámogatóinknak:

a Karcagi Hírmondó, a Karcag Televízió, a Karcagi Szuperinfó, az infokarcag.hu, a Karcag FM 88.0, az Aktív Rádió és a szoljon.hu szerkesztőségeinek.

Köszönöm a Déryné Kulturális, Turisztikai, Sport Központ és Könyvtár munkatársainak a rendezvények előkészítésében, lebonyolításában nyújtott kiemelkedő és példaértékű munkáját.
Kellemes karácsonyi ünnepeket és egészségben, sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánok!

Sótiné Szathmári Dóra
mb. igazgató